Novinky

Sledujte naše novinky a akční nabídky.

Aktuální podmínky pro cesty do Slovinska.

Slovinsko zavádí z důvodu zhoršující se situace od 15.9.2021 přísnější podmínky a opatření.


Tzv. potvrzení PCT (tedy potvrzení o ukončeném očkování/prodělání onemocnění/test PCR nebo antigenní) je nově nutné prokázat při vstupu do většiny služeb a obchodů a nákupních center. Týká se to všech nepotravinářských obchodů, služeb, památek, ubytovacích kapacit, lázní, restaurací, veřejné dopravy, čerpacích stanic (netýká se tankování při tranzitu), bank atd. Výjimku mají děti do 15 let.
Platí také omezení kapacit a doporučujeme proto vždy raději prověřit informace a podmínky přímo na stránkách místa, které plánujete navštívit (hrad, jeskyně, přírodní zajímavost apod.).
Povinné je nošení ochrany dýchacích cest na veřejných (venkovních) místech, kde není možné dodržet rozestupy 1.5 m. V uzavřených veřejných prostorách je nošení roušek povinné. Přesné podmínky najdete na stránkách MZV.
Je povoleno plné obsazení sedadel v prostředcích hromadné dopravy, včetně mezinárodní přepravy osob (platí pro autobusy CK, včetně tranzitu).

Prodloužení slevy za včasný nákup - Grand Hotel Bernardin (Portorož)

Prodloužení termínu pro uplatnění first minute slevy ve výši 10% pro pobyty v Grand Hotelu Bernardin (Portorož) od 21.05. - 23.12.2021.

Prodloužení slevy za včasný nákup

Prodloužení termínu pro uplatnění first minute slevy ve výši 5% pro pobyty u jezera Bled, v Terme 3000 v Moravských Toplicích, v Terme Ptuj a Terme Radenci.

Prodloužení slevy za včasný nákup

Prodloužení termínu pro uplatnění first minute slevy ve výši 10% pro pobyty v rezortech Bernardin (Portorož) a San Simon (Izola) od 21.05. - 23.12.2021.

Rekonstrukce aquaparku Thermal Park v Terme Ptuj

Zlepšujeme pro Vás služby poskytované v Terme Ptuj a proto rekonstruujeme termální aquapark. Znovuotevření je plánováno na 1.9.2021.

Slevy za včasný nákup dovolené na rok 2021!

Nové ceníky pro rok 2021 máme na našich webových stránkách nahrané a naleznete je u jednotlivých hotelů.

Využijte níže uvedených slev za včasný nákup vaší dovolené!

Koronavirus - aktuální informace k zájezdům!

Nový City Hotel Ljubljana

Nově zrekonstruovaný City Hotel Ljubljana v naší nabídce!


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem