Koronavirus - aktuální informace k zájezdům! / 26.03.2020

Vážení návštěvníci,

dne 12. března od 14 hodin byl na území České republiky vyhlášen nouzový stav a to na dobu 30 dnů. Tento nouzový stav byl dne 7. dubna prodloužen do 30. dubna, ale již 28. dubna se tento stav opětovně prodloužil do 17. května. V souvislosti s nouzovým stavem je občanům České republiky a cizincům s trvalým nebo s přechodným pobytem nad 90 dnů na území České republiky zakázáno vycestovat z území České republiky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o mimořádnou situaci, která nemá legislativní oporu v zákoně, přistupují CK a CA k řešení situace po dobu nouzového stavu individuálně.

Rádi bychom touto cestou požádali ty z Vás, kteří máte zakoupen pobyt v období od 18.05.2020 buďte, prosím, trpěliví a nerušte své zájezdy.

Možnosti změny či storna zájezdu

CA Elitia, s.r.o. svým klientům, kteří mají zakoupen pobyt v období 12.3. – 17.5.2020, nabízí změnu termínu pobytu (nový pobyt musí být v minimálně stejné hodnotě a na minimálně stejný počet nocí), případně vystavení voucheru (s platností do 31.12.2020) v hodnotě původního pobytu. Alternativa vystavení voucheru vyplývá ze stanoviska Ministerstva pro místní rozvoj, jako možné řešení nastalé situace v souvislosti s koronavirem.

V případě, že se rozhodnete stornovat zájezd mimo toto období, budou se na Vaši rezervaci vztahovat storno poplatky dle smluvních podmínek. Proto radíme vyčkat, jak se situace bude vyvíjet.

CA Elitia, s.r.o. se v souvislosti s touto neobvyklou situací rozhodla upravit storno podmínky pro rok 2020:

·        do 31 dnů před nástupem – 10% z celkové částky za pobyt (ubytování)

·        30 – 22 dnů před nástupem – 40% z celkové částky za pobyt (ubytování)

·        21 – 8 dnů před nástupem – 85% z celkové částky za pobyt (ubytování)

·        od 7 dnů do nastoupení na pobyt – 100% z celkové částky za pobyt (ubytování)

Pevně věříme, že Vám budeme již brzy moci nabídnout Váš vysněný pobyt ve Slovinsku.

Děkujeme za Vaši trpělivost, spolupráci i přízeň.

Tým společnosti CA Elitia, s.r.o.

 

Dne 28.04.2020


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem