Moravske Toplice

Lázně Terme 3000 se nacházejí v malém městečku Moravske Toplice a od léta 2000 se pyšní komplexem venkovních bazénů. Tento aquapark se řadí k evropské špičce nejen svoji atraktivitou, ale především kvalitou poskytovaných služeb.

V lázních je relaxační a léčebné centrum Thermalium, které poskytuje kompletní lázeňské služby. Hlavním lákadlem Thermalia je „černá“ uhličitá termální voda vyvěrající z hloubky 1175 až 1467 metrů. Voda má teplotu 72° Celsia, čímž je tento přírodní zázrak zcela unikátní (ostatní uhličité prameny jsou většinou studené).

V roce 1964 byla tato voda prohlášena za přírodní léčivý prostředek. Nejenže má tento termální pramen terapeutický účinek na lidské tělo, ale zároveň ho oživuje, zlepšuje a zrychluje krevní oběh, snižuje nervové napětí a urychluje přírodní opalování.

Fotogalerie

Aquapark v Terme 3000Cyklo výlety v okolí vinicSkvělá vínaTradiční krajinaOkolí Moravských ToplicLokální suroviny a výrobky na trzíchČerná termální voda v Moravských Toplicích (www.slovenia.info, photo: Dean Dubokovic)Golf v Moravských Toplicích (www.slovenia.info, photo: Matic Klansek)Nordic walking po okolíRodinná aktivní dovolenáAquapark v Terme 3000Jezero BukovnicaVýlety po Prekmurje

Seznam hotelů

Vyhledávání hotelu v mapě


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem