Luče

Obec Luče se nachází v Savinjském regionu na území bývalého Dolního Štýrska. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí Lagorské Doliny.

Údolí dlouhé zhruba 7 kilometrů je v letních měsících vyhledávaným cílem vysokohorských turistů a v zimně je zde vyhlášený okruh pro běžkaře. Velkou výhodou je, že zde nenajdete davy lidí, se kterými se setkáte v sousedních Julských Alpách. Jednou z „atrakcí“ Logarské Doliny je 90 m vysoký vodopád Rinka, který je možné sledovat z jedinečného baru „Orlího hnízda“ vyčnívajícího ze skály. V sezóně zde funguje občerstvení a prodej suvenýrů. Vodopád se nachází až na samém konci doliny a často se tedy stává cílem výletu do údolí Logar.

Fotogalerie

Logarska Dolina (www.slovenia.info, photo: Darinka Mladenovic)Logarska Dolina (www.slovenia.info, photo: Darinka Mladenovic)Projížďky Logarskou Dolinou (www.slovenia.info, photo: Tomo Jesenicnik)Logarska Dolina (www.slovenia.info, photo: Jost Gantar)Logarska Dolina (www.slovenia.info, photo: Jost Gantar)Vodopád Rinka (www.slovenia.info, photo: Jost Gantar)

Seznam hotelů

Vyhledávání hotelu v mapě


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem