Krvavec

Krvavec je součástí Kamnicko-Savinjských Alp a je jedním z nejlepších slovinských lyžařských středisek. Nabízí 30 kilometrů upravených sjezdovek a díky své poloze i výborné sněhové podmínky, což dokazuje průměrných 150 lyžařských dnů v roce. Na Krvavci najdete sjezdovky všech obtížností a je tedy vhodný jak pro začínající lyžaře, děti, tak i velmi náročné jedince. Středisko je velmi dobře vybavené a nechybí zde lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, servis, několik restaurací a barů. Ty nejmenší potěší dětský snow park s možností sáňkování. Dobrodružnější povahy mohou vyzkoušet snowbiking, večerní sáňkování, snowtubing, případně nasadit sněžnice a vydat se poznávat okolí mimo sjezdovky.

Kromě kvality sjezdovek má Krvavec ještě další výhodu a tou je jeho poloha. Nachází se pouhých 25 kilometrů od hlavního města Ljubljany a ještě blíže mezinárodnímu letišti, které je vzdálené pouze 8 km. Z Bledu se na Krvavec dostanete za 40 minut a doprava je v zimní sezóně zajištěna pravidelnými skibusy.

Krvavec však nemusíte navštívit pouze v zimě, je ideální volbou pro aktivní dovolenou po celý rok. Všechny věkové kategorie si zde přijdou na své a vyberou si z široké nabídky aktivit. V letních měsících zde funguje Letní adventure park, který nabízí lukostřelbu, lanové centrum, trampolíny, lezeckou stěnu, slack line, frisbee golf, letní tubing, horské motokáry, sjezd na koloběžkách nebo horských kolech. Adrenalinoví nadšenci určitě ocení Bike Park, který se díky 27 km upravených tras řadí k největším ve Slovinsku.

 

Fotogalerie

Lyžování Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Snowpark Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Snowpark Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Relax na Krvavci (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Lyžování Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Lyžování Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Lyžování Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Lyžování Krvavec (www.slovenia.info, photo: Iztok Medja)Krvavec (www.slovenia.info, photo: Jost Gantar)Bike Park Krvavec (www.slovenia.info, photo: Tomo Jesenicnik)Bike Park Krvavec (www.slovenia.info, photo: Andrew Lloyd)Východ slunce nad Krvavcem (www.slovenia.info, photo: Michael Matti)Východ slunce nad Krvavcem (www.slovenia.info, photo: Michael Matti)Krvavec (www.slovenia.info, photo: Jost Gantar)

Seznam hotelů

Vyhledávání hotelu v mapě


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem