Banovci

Lázně Banovci se nacházejí ve vesničce Veržej. Jedná se o kouzelné menší lázně umístěné na okraji vesničky, v okolí polí a luk, ale současně v blízkosti města Ljutomer (hlavního města regionu Prlekija). Lázně i okolí nabízí mnoho možností ke strávení dovolené v souladu s přírodou. V lázních se nachází unikátní nudistický kemp „Sončni gaj“, který byl prvním evropským nudistickým kempem s termální vodou.

Místní termální pramen je bohatý na fluoridy, dosahuje 60 až 68° Celsia a má blahodárný vliv na kosti, klouby a svaly. Specialitou Banovců jsou animační programy pro děti: Piráti z Banovců, Detektiv Franček, Čarodějky z Banovců, Dobrodružství rytířů atd.

Fotogalerie

Saunové rituály v Terme Banovci (www.slovenia.info, photo: Dean Dubokovic)Starý vodní mlýnProjížďky na kolechPole v Prekmurje (www.slovenia.info, photo: Mankica Kranjec)Vyjížďky do Ponikve (www.slovenia.info, photo: Zvone Butala)Vodní mlýn na řece Mura (www.slovenia.info, photo: Rok Dezelak)Vinice v oblasti Jeruzalem (www.slovenia.info, photo: Tomo Jesenicnik)Animační programy pro děti v Terme Banovci (www.slovenia.info, photo: Dean Dubokovic)Včelařská oblast (www.slovenia.info, photo: Dean Dubokovic)Zábava pro celou rodinu (www.slovenia.info, photo: Dean Dubokovic)Tradiční výroba medu (www.slovenia.info, photo: Vid Ponikvar)Prekmurje (www.slovenia.info, photo: STA)Čápi v Prekmurje (www.slovenia.info, photo: STA)Animační programy pro seniory v Terme Banovci

Seznam hotelů

Vyhledávání hotelu v mapě


SLOVINSKO - ZELENÝ DRAHOKAM V PODHŮŘÍ ALP

Je možné uplatnit benefity (Edenred/Sodexo)

Napište nám - poradíme Vám s výběrem